Umów się z architektem lub doradcą

Czy chcesz się dowiedzieć jak zaprojektować swój pokój? Jak dobrać podłogę, drzwi, meble i dodatki, pasujące do Twojego otoczenia? Czy w łazience można zastosować panele podłogowe? Na jaką zdecydować się kolorystykę, która będzie harmonijnie współgrać z Twoim wnętrzem? Do tych i wielu innych pytań są przygotowani Nasi Doradcy i Architekci VOX.

Wypełnij formularz i umów się na spotkanie z naszym doradcą w wybranym salonie. Otrzymasz wyczerpujące informacje na temat naszej oferty. Wspólnie z doradcą przygotujesz projekt Twojego wnętrza w programie do aranżacji wnętrz VOXBOX.<
9-cyfrowy numer telefonu np. 111 222 333
* Pola zaznaczone gwiazdką są wymagane.Administratorem Państwa danych osobowych jest Meble VOX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Czerwonaku (62-004), NIP: 7820021192, z którym można skontaktować się pod adresem iod@vox.pl. Państwa dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu umówienia spotkania z doradcą grupy kapitałowej Meble VOX w wybranym przez Państwa salonie oraz w przypadku wyrażenia zgody przesyłania treści marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz wycofania udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na jej podstawie przed odwołaniem. Przysługuje Państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych zostały zamieszczone w Polityce prywatności.